Základy fytoterapie – ako si zostaviť domácu lekárničku

Základy fytoterapie – ako si zostaviť domácu lekárničku

50,00 

Popis kurzu

Chceš si zostaviť domácu prírodnú lekárničku a objaviť silu prírody? Príďte na náš workshop, ktorým Vás budú sprevádzať @michalove_konzervárne, konkrétne skúsená bylinkárka a fytoterapeutka Ing. Dominika Zlatá, ktorá má dlhoročnú prax v pestovaní a spracovávaní bylín. Jej odbornosť ocenili aj pozvaním do relácie Hurá do záhrady https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14280/238441#212

 

Cieľová skupina: Každá/ý z vás, kto verí v silu prírody a chce z jej darov vyťažiť maximum. Zoberte maminu, kamarátku, sestru, babičku a alebo daruj vstup na tento workshop svojim príbuzným. Všetko, čo si vyrobíš, si zoberieš domov.

 

Program kurzu: Získate vedomosti a praktické poznatky o sile liečivých rastlín. Naučíte sa rozpoznať jednotlivé druhy bylín a ich prospešné látky pre naše zdravie. Povieme si kedy a ako ich správne zbierať, sušiť a spracovávať, okrem toho si budete spolu s lektorkou vyrábať bylinné tinktúry a vydymovadlo.

 

Pomôcky ku kurzu a materiál:  Všetky pomôcky a bylinky vám poskytne lektorka. Stačí si priniesť dobrú náladu a úsmev na tvári.

Štandardný kurz

Forma štúdia:

Víkendové štúdium

Kurz otvárame:

otvárame podľa záujmu

Časový rozsah kurzu:

5 vyuč. hod.

Kurz prebieha:

V.A.J.A.K., s.r.o., pobočka Trnava
Hlavná 31
917 01 Trnava

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

50,00