Uvi si veniec, uviaž si kytičku

Uvi si veniec, uviaž si kytičku

110,00 

Popis kurzu

Uvi si krásny voňavý veniec s eukalyptom (13.7.)

Uviaž si guľatú voľne viazanú kytičku zo sezónnych kvetín (14.7.)

Príďte stráviť kreatívny letný deň s našimi fundovanými lektorkami, sestrami Evkou a Galinou.

Evka je známa slovenská floristka, ktorá je členkou Asociácie slovenských floristov a vyhrala niekoľko súťaží s medzinárodnou účasťou. Jej prácu môžete sledovať na Instagrame @kvety_evita alebo na Facebooku KVETY Evita. Galina má 22 rokov aranžérskej praxe, učí na strednej odbornej škole v Rakoviciach a býva pravidelne porotkyňou na aranžérskych súťažiach. Garantujeme, že s nimi sa nudiť nebudete a pod ich vedením si vytvoríte krásne venčeky, či kytice, ktoré spestria váš domov.

Využite zvýhodnenú ponuku a príďte si naaranžovať obidva výrobky za 200€.

 

Cieľová skupina: Každá z vás, ktorá miluje kvety, bez ohľadu na vek a predošlú prácu s nimi. Zoberte maminu, kamarátku, sestru, babičku a príďte si s nami vyrobiť kytičku a veniec. Výrobky si odnesiete domov.

 

Program kurzu: Dozviete sa zaujímavosti o používaných kvetoch, rôzne tipy a triky ako s nimi pracovať a ako zabezpečiť ich čerstvosť čo najdlhšie. Lektorky sa vám budú venovať od začiatku do konca, pričom rady zodpovedajú všetky otázky.

 

Pomôcky ku kurzu a materiál:  Všetky pomôcky a kvetiny vám zabezpečíme. Stačí si priniesť dobrú náladu a úsmev na tvári.

Štandardný kurz

Forma štúdia:

Denné štúdium

Kurz otvárame:

13.7., 14.7.2023
14:00 hod.

Časový rozsah kurzu:

5 alebo 10 vyuč. hod.

Kurz prebieha:

V.A.J.A.K., s.r.o., pobočka Trnava
Hlavná 31
917 01 Trnava

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

110,00