Vytvor si svoj adventný veniec

Vytvor si svoj adventný veniec

139,00 

Popis kurzu

Príďte stráviť predvianočný čas s našimi skvelými floristkami,  sestrami Evkou a Galinou.

Evka je známa slovenská floristka, ktorá je členkou Asociácie slovenských floristov a vyhrala niekoľko súťaží s medzinárodnou účasťou. Jej prácu môžete sledovať na Instagrame @kvety_evita alebo na Facebooku KVETY Evita. Galina má 22 rokov aranžérskej praxe a pravidelne býva porotkyňou na aranžérskych súťažiach. Garantujeme, že s nimi sa nudiť nebudete a pod ich vedením si vytvoríte krásne adventné vence, ktoré u vás doma spríjemnia predvianočnú atmosféru.

Cieľová skupina: Každá z vás, ktorá rada tvorí a teší sa z vlastných výtvorov, bez ohľadu na vek a predošlú prácu s nimi. Zoberte maminu, kamarátku, sestru, babičku a príďte si s nami vyrobiť vlastný veniec, ktorý si samozrejme odnesiete domov.

Program kurzu:  Náplňou tohto workshopu je naučiť sa pracovať s prírodnými materiálmi rôznych textúr a vytvoriť si vlastný veniec od základov. Dozviete sa zaujímavosti a techniky o používaných prírodninách, rôzne tipy a triky ako s nimi pracovať a ako zabezpečiť ich čerstvosť čo najdlhšie. Lektorky sa vám budú venovať od začiatku do konca, pričom rady zodpovedajú všetky otázky.

Pomôcky ku kurzu a materiál:  V cene kurzu je všetok materiál aj sviečky. Prineste si náradie (budeme špecifikovať záväzným účastníkom kurzu), dobrú náladu a úsmev na tvári.

Seminár

Forma štúdia:

Víkendové štúdium

Seminár začína:

2.12.2023
14:00 hod.

Časový rozsah seminára:

5 vyuč. hod.

Seminár prebieha:

V.A.J.A.K., s.r.o., pobočka Trnava
Hlavná 31
917 01 Trnava

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

139,00