Vizáž – Master class

Vizáž – Master class

299,00 

Vizáž-master class_13.8._pozvánka,prihláška

Kurz je určený všetkým záujemcom od začiatočníkov po pokročilých, ktorí chcú držať krok so svetovými vizážistami a make-up artistami. Kurz vedie profesionálna make-up artistka VERONIKA KRIŽANOVÁ (fcb: Veronika Križanova Makeup artist & Hair stylist, IG: @krizanveronika), ktorej plné ruky práce svedčia o jej kvalite. Prevedie Vás overenými vizážistickými technikami, ktoré Vám budú slúžiť aj ako základ k náročnejším technikám vycibrených praxou. Naučí Vás ako zvýrazniť jedinečné črty každej ženy, aby sa cítila krásne a výnimočne.

Popis kurzu

Ak si budete chcieť otvoriť živnosť, berte na vedomie, že ide o voľnú živnosť, preto na živnostenskom úrade nie je potrebné predložiť osvedčenie, resp. certifikát z akreditovaného kurzu. Absolventi kurzu obdržia potvrdenie o absolvovaní. Kurz organizujeme v spolupráci s V.A.J.A.K. s.r.o.

Kurz je určený:

záujemcom vo veku nad 18 rokov s ukončeným stredoškolským vzdelaním.

Cieľom kurzu:

osvojenie si teoretických základov vizážistiky a koloristiky, techniky líčenia aj základy umeleckého (napr. halloweenskeho) líčenia

Program kurzu:

pozostáva z teoretickej výuky a praktického výcviku.

Obsahové zameranie:

pozostáva zo základov teórie a praktického výcviku. Súčasťou výuky je aj kozmetická fyziognómia, základy kozmetickej činnosti, koloristika, technika líčenia, vizážistika, vizážistické úpravy, estetika, dekoratívna kozmetika. Denný make-up, večerný make-up do spoločnosti, svadobné líčenie, extravantný make-up, umelecké líčenie, atď…

Časový rozsah kurzu:

30 vyuč. hod. prezenčnou formou.

13.8., 14.8., 15.8. (utorok, streda, štvrtok) od 9.00

21.8., 22.8., 23.8. (streda, štvrtok, piatok) od 9.00

Ďalšie informácie:

V cene kurzu je zahrnutý materiál na praktický výcvik. Účastnícky poplatok je potrebné uhradiť prevodom na účet na základe pozvánky, ktorá je súčasťou prihlášky najskôr 2 týždne a najneskôr 3 dní pred začatím kurzu. Kurz spustíme pri min. počte 4 a max. 6 účastníkov.

ZĽAVY 5%: ženy na MD, občania so ZŤP, nezamestnaní a študenti.

 

 

Štandardný kurz

Forma štúdia:

Denné štúdium

Kurz otvárame:

13.8.2024
9:00 hod.

Časový rozsah kurzu:

30 hodín

Kurz prebieha:

Salón Veroniky Križanovej
Potočná 8
919 43
Cífer

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

299,00