Mikromasáž očného okolia

Mikromasáž očného okolia

70,00 

Popis kurzu

Nadstavbové školenie ku vzdelávaciemu programu „Kozmetik – kozmetička“ zahŕňa teóriu a prax veľmi obľúbenej kozmetickej procedúry Mikromasáž očného okolia – má liftingové a regeneračné účinky, uvoľňuje a zvyšuje pružnosť namáhaného očného tkaniva a pôsobí aj ako prevencia proti vráskam, napomáha odstraňovať kruhy a opuchy v okolí očí a má príjemný relaxačný účinok.

 

Cieľová skupina: Kozmetičky. Po úspešnom absolvovaní školenia a získaní potvrdenia si ho môžu doplniť do ponuky svojich služieb.

 

Program kurzu: Pozostáva z teoretickej výuky a praktického výcviku, pričom ťažisko spočíva v osvojení si praktických techník a úkonov.

 

Pomôcky ku kurzu a materiál: Účastníkov kurzu žiadame, aby si na kurz priniesli čelenku, uteráčik a obrúsky na tvár. Ostatné pomôcky budú účastníkom školenia k dispozícii v školiacom kozmetickom salóne AHAVA v Trnave.

 

Metódy výučby: účinky masáže, príprava klientky a pracoviska pred masážou, hygienické zásady, technologický postup masáže očného okolia, praktický nácvik, vzájomná diskusia.

 

 Absolventi obdržia potvrdenie o absolvovaní kurzu.   

Štandardný kurz

Forma štúdia:

Denné štúdium

Kurz otvárame:

Časový rozsah kurzu:

8 vyuč. hod.

Kurz prebieha:

V.A.J.A.K., s.r.o., pobočka Trnava
Hlavná 31
917 01 Trnava

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

70,00