Kurz svadobných a spoločenských účesov

Kurz svadobných a spoločenských účesov

180,00 

Nadstavbové školenie ku vzdelávaciemu programu „Kaderník – kaderníčka“, “Vizážista – vizážistka”. Kurz je určený všetkým, ktorí si chcú doplniť svoje kadernícke a vizážistické zručnosti a skompletizovať ponuku svojich služieb o efektné svadobné a spoločenské účesy.

Popis kurzu

Cieľová skupina: Kaderníčky, vizážistky, štylistky, ktoré chcú ponúknuť svojim klientom komplexnejšie služby.

 

Program kurzu: Pozostáva zo 4 typov účesov. Začína sa jednoduchým zvlnením vlasov, následným povypínaním bokov do tzv. falošného polovičného vrkoču. Ďalším typom účesu sú variácie zapletených vrkočov po oboch alebo len na jednej strane.  Z tohto účesu sa plynule prejde na tvorbu jednoduchého, ale veľmi obľúbeného drdola – nízkeho alebo vysokého.
Posledným typom je snáď najobľúbenejší vrkoč, ktorý  na prvý pohľad vyzerá veľmi zložito, ale je jednoduchý a veľmi efektný na rôzne príležitosti.

 

Pomôcky ku kurzu a materiál:  Všetky pomôcky budú k dispozícii v školiacom vizážistickom salóne v Cíferi. Záujemkyne prosíme, aby si priviedli modelky s vhodným dlhým typom vlasov.

 

Metódy výučby: teoretické vysvetlenia lektorky, praktický výcvik (pracuje sa so suchými vlasmi). Naučíte sa ako spracovať vlas pred česaním, aké produkty použiť, a čo naopak nepoužívať – tak aby vydržal účes až do rána.

 

 Absolventi obdržia potvrdenie o absolvovaní kurzu.   

 

 

Seminár

Forma štúdia:

Denné štúdium

Seminár začína:

Časový rozsah seminára:

12 vyuč. hodín (3 x 4 hod. od 15.30 do 19.00)

Seminár prebieha:

V.A.J.A.K., s.r.o., pobočka Trnava
Hlavná 31
917 01 Trnava

Pozvite aj svojich známych:

Cena kurzu:

180,00